Inex Deco kontaktai

Dėl detalesnės informacijos apie mūsų plokštes prašome susisiekite su mumis telefonu +370 624 30244 arba rašykite info@inexdeco.com.

Naujienos

Terakota 2017

Terakota - molio plytų plokštės


Interjero tendencija 2017 – terakota


Terakota 2017 taps viena iš pagrindinių interjero tendencijų. Terakota pakeis šiandien populiarius šaltus bei baltus tonus. Terakotos plytelės jau nuo senų laikų buvo naudojamos kaip grindų dangos, o šiais metais terakotos plyteles galėsime išvysti ir ant sienų. Terakotos plytos ypač dominuos židinių apdailai. Šios plytos taip pat bus populiarios kambarių pertvaroms. Šias plytas galite naudoti ir pakeičiant šaltų atspalvių sienas.

Terakotos plytos

Pasirinkę terakotos plytas interjerui nesuklysite, jos suteiks daugiau jaukumo, bei šilumos. Dėka šių plytų sukursite jaukią erdvę, kurioje jūs ir jūsų svečiai jausis maloniai. Šias metas terakota bus madinga matiniu paviršiumi, kas suteiks interjerui ypatingą žavesį.

Terakota 2017 metų interjero tendencija.

Terakotos spalvos deriniai

Terakotos spalva – degta molio, kuria nesunkei priderinsite prie kitų 2017 madingų atspalvių. Terakotos spalva puikiai deri su tamsiai žaliais interjero aksesuarais ar baldais. Ant plytų puikiai galite įrėminti šiais metais madingus aukso ar sidabro akcentus, kurie sienai suteiks dar ypatingesnio žavesio. Taip pat šiais metais šias plytas siūloma derinti su šviesiomis detalėmis ir baltais atspalviais. Išblukusio persiko, juodi bei pilki atspalviai taip pat puikiai derės su plytomis.

Terakota - terakotos plytų plokštės

Terakotos plytų plokštės

Pasirinkę terakotos plytų plokštę nesuklysite, tiek vizualiai, tiek liečiant jos puikiai atkuria degto molio plytas. Šios plytų plokštės puikiai tinka sienų apdailai. Jos itin plonos ir neužimančios daug vietos. Šias plokštės nesunkiai galėsite perdažyti kitu atspalvių, jei spalvų tendencijos kistu.. Šios plokštės puikiai tiks ir tiems, kurie nebemadingą atvirą išplanavimą 2017metais, keis į atskiras erdves.

Su kokias atspalviais Jūs derinsite mūsų terakotos plytų plokštes?

Dalinkitės

 

Peržiūrėkite daugiau informacijos apie terakotos plytų plokštes


Dekoratyvinės plokštės - molio pilnavidurės plytos
Terakotos plytų plokštės
Plačiau
Pilnavidurių plytų imitacijos plokštės.
Plytų plokštės
Plačiau

 

Peržiūrėkite ir skaitykite plačiau taip pat apie mūsų plokštes


Susipažinkite plačiau su plokščių techninėmis charakteristikomis

Susipažinkite plačiau su plokščių techninėmis charakteristikomis

Peržiūrėkite atliktų darbų galerija

Peržiūrėkite atliktų darbų galerija