Inex Deco kontaktai

Dėl detalesnės informacijos apie mūsų plokštes prašome susisiekite su mumis telefonu +370 624 30244 arba rašykite info@inexdeco.com.

Naujienos

Raudonų plytų siena

Raudonų plytų siena iš dekoratyvinių plytų plokščių.


Raudonų plytų siena interjere. Kur dera ir su kuo dera.


Raudonų plytų siena visados suteikia interjerui puiku šarmą. Raudonų plytų siena vis dažniau renkamasi ne tik lofto apdailai, bet ir kiekviename šiuolaikiškame būste. Raudonų plytų akcentas dera visuose kambariuose. Jos puikiai tinka virtuvėje, miegamajame, svetainėje, koridoriuje ir visur kitur kur norime suteikti sienoms ypatingą šarmą.

Raudonų plytų siena interjere

Raudonų plytų siena interjere gali suteikti modernų, industrinį ar kaimišką atspalvį. Taip pat raudonų plytų siena interjere gali suteikti jaukumo arba atvirkščiai šaltumo, viskas priklausys nuo pasirinktos plytos atspalvio, formos, vyraujančios stilistikos, baldų ir akcentų.

Kuriant šiuolaikišką ir jaukų kaimiško stiliaus interjerą, raudonas plytas puikiai galite derinti su sendintais veidrodžiais ir sendintais baldais. Prie šio interjero puikiai derės mediniai vazonai, medinės grindys ir kiti sendinti akcentai.

Lofto interjere raudonų plytų siena puikiai derės su juodais akcentais, metalu, raudonais kilimais ir medžiu. Norintiems šiltesnio ir jaukesnio lofto interjero, gali raudonas plytas derinti su baltomis sienomis, baltais baldais ir kitais jaukumo suteikiančiais akcentais.

Virtuvėje raudonos plytos visados atrodo žaviai. Raudonos plytos ypač dera su baltais arba juodais virtuviniais. Galite plytas naudoti kaip visų virtuvės sienų apdailą, kaip vienos sienos akcentą arba tiesiog plytas panaudoti tarp virtuvinio tarpo.

Miegamajame raudonų plytų siena gražiausiai atrodo už lovos galvūgalio. O svetainėje jomis galite dekoruoti net visas sienas arba kombinuoti su baltai dažytomis sienomis. Vonios interjerui irgi puikiai tinka raudonos plytos, prie jų puikiai priderinsite baltus ar pilkus praustuvus. Vonios kambaryje galite raudonas plytas naudoti viršutinei sienos dalei, o apatiniai naudoti baltas medžio lenteles. Raudonos plytos visados tampa išskirtiniu akcentu koridoriuje, laiptinėje ir prieškambaryje.

Raudonos plytos

Mūsų įmonė Inex Deco gali jums pasiūlyti net šešis skirtingus raudonus plytų atspalvius. Tad tikrai rasite tinkamą atspalvį savo interjerui. Taip pat galime pasiūlyti net keturias skirtingas plytų formas. Mūsų dekoratyvinės plokštės puikiai atkuria tiek plytų formą, tiek atspalvį. Jos yra itin plonos, todėl jos neužims daug vietos jūsų interjere, kitaip negu tikros. Šios plokštės gali būti tvirtinamos ant bet kokio pagrindo, joms nereikia išlyginti sienų ar kitaip paruošti. Greit montuojamos ir nesukeliant daug dulkių. Tai greitas ir šiuolaikiškas sprendimas jūsų interjerui.

Ar jau radote tinkama sau raudonų plytų atspalvį?

Dalinkitės

 

Panaudotos mūsų plytų dekoratyvinės plokštės nuotraukose


Dekoratyvinės plokštės - plytų mūras
Plytų mūras 020
Plačiau
Dekoratyvinės plokštės - pilnavidurės plytos
Pilnavidurės plytos 030
Plačiau
Raudonos plytos - imitacijos plokštės skirtos interjerui ir eksterjerui.
Raudonos plytos 001
Plačiau
Dekoratyvinės plokštės -balkšvos pilnavidures plytos
Peržiūrėkite visus mūsų plytų pavyzdžius
Plačiau

 

Peržiūrėkite ir skaitykite plačiau taip pat


Susipažinkite plačiau su plokščių techninėmis charakteristikomis

Susipažinkite plačiau su plokščių techninėmis charakteristikomis

Peržiūrėkite atliktų darbų galerija

Peržiūrėkite atliktų darbų galerija