Inex Deco kontaktai

Dėl detalesnės informacijos apie mūsų plokštes prašome susisiekite su mumis telefonu +370 624 30244 arba rašykite info@inexdeco.com.

Naujienos

Plytų siena virtuvėje


Plytų siena virtuvėje originalu, bet kurias rinktis?


Įsirengiant virtuvę iškyla daug klausimų, ypač renkantis sienų apdailą. Virtuvės kambarys bene vienas svarbiausių kambarių namuose, nes čia praleidžiame daugiausia laiko. Todėl plytų siena virtuvėje taps ne tik išskirtiniu akcentu, bet ir sukurs jaukią aplinką. Mūsų dekoratyvinės plytų plokštės virtuvei bene idealiausių sprendimų, kadangi šios plokštės suteiks virtuvei originalią išvaizdą, kurioje mėgautis pietums ar vakariene taps malonumu. Žinoma turbūt jums iškils klausimas, kurios rūšies plytų imitacijas rinktis ir kokios spalvos iš mūsų siūlomos gausos. Priklausomai nuo jūsų kuriamo interjero dizaino ir stiliaus reiktų rinktis ir imitaciją. Galimybės beribės, jei jums sunku apsispręsti galite nesivaržydami konsultuotis su mumis. Šiuo metu pasiūlysim tris alternatyvas jūsų virtuvės interjerui. Nepamirškite, kad mūsų dekoratyvinės plokštės lengvai valosi, todėl jos lengvai gali būti panaudotos virtuvės dekoravimui.

Baltų plytų siena virtuvėje, pasirinkta baltos spalvos plytų imiticija
Baltos plytos ir balti baldai
Tai šiuolaikiškas ir saugus sprendimas jūsų virtuvei. Taip galime sukurti skandinaviško stiliaus ar net minimalistinio, priklausomai nuo pasirinktų kitų jūsų akcentų. Dekoratyvinės baltų plytų plokštės taps puikiu kontrastu virtuvei ar kitoms detalėms ir spalvoms. Jei nesinori tokio stiliaus ir nemėgstate per daug baltos spalvos, galite panaudoti, net juodos spalvos virtuvinį. Baltos spalvos plytų siena virtuvėje su baltu ar juodu virtuviniu atrodys įspūdingai.

 

Plytų siena virtuvėje, dekoruojant pasirinkta rausvos spalvos plytų imitacija
Plytų mūro imitacija ir balti baldai
Tai puiki alternatyva loftui ir industriniams stiliams. Šitoks dekoravimo būdas suteiks daugiau asmenybės ir beveik visąlaik pasiteisins. Pabandykite dekoruoti vieną sieną ir žaiskite su priešingu kontrastu. Rausvų plytų siena virtuvėje su baltu virtuviniu, tai puikus pavyzdys priešingo kontrasto.

 

Plytų siena virtuvėje, apdailai parinkta spalvotų plytų imitacija

Plytos ir granitas kaimiško stiliaus virtuvei
Pasirinkę spalvotų plytų imitaciją ir pridėję metalo, vario ar granito akcentų išgausite jaukią kaimiško stiliaus virtuvę. Dekoratyvinės spalvotos plytų plokštės virtuvei suteiks jaukumo ir originalumo. Tokia plytų siena virtuvėje tiks ir klasikinio stiliaus mėgėjams.

 

Dalinkitės

 

Panaudotos mūsų dekoratyvinės plokštės nuotraukose


Dekoratyvinės plokštės - baltos plytos
Baltos plytos
Kodas 004
Plačiau
Dekoratyvinės plokštės - plytų mūras
Plytų mūras
Kodas 020
Plačiau

 

Dekoratyvinės plokštės - spalvotos plytos
Spalvotos plytos
Kodas 002
Plačiau

 

 

 

 

 

 

Peržiūrėkite ir skaitykite plačiau taip pat


Peržiūrėkite visas mūsų plytų imitacijos plokštes

Peržiūrėkite visas mūsų plytų imitacijos plokštes

Peržiūrėkite atliktų darbų galerija

Peržiūrėkite atliktų darbų galerija