Inex Deco kontaktai

Dėl detalesnės informacijos apie mūsų plokštes prašome susisiekite su mumis telefonu +370 624 30244 arba rašykite info@inexdeco.com.

Naujienos

Plytų ir akmenų siena interjere

Plytų ir akmenų imitacijos siena panaudota interjere


Plytų ir akmenų siena interjere. Kaip tinkamai įrėminti televizorių.


Pagrindinė vieta, kurioje praleidžiame valandų valandas, tai svetainė. Todėl šio kambario sienos tampa vienos iš svarbiausių aspektų. Plytų ir akmenų siena itin skoningas pasirinkimas, ši siena interjere taps vieną iš pagrindinių, juk svetainėje praleidžiame daugiausią laiko žiūrėdami televizorių. Bet turbūt jums iškilo klausimas kaip ir kur padėti televizorių. Kur padėti jį, kad jis neužimtų daug vietos, įsilietų interjerą ir taptu skoningų akcentu.

Žinoma televizoriaus dydis taip pat turės reikšmės, bet ne ką labiau bus ir reikšmingas baldas ant kurio bus padėtas televizorius ir net sienų apdaila esanti už jo.

Čia pateiksime jums pora idėjų kaip padaryti, kad plytų ir akmenų siena interjere taptu pagrindinė į kurią visi atkreips dėmesį, o jūsų televizorius taps išskirtiniu akcentu.

1. Daugelyje būstų galime pamatyti, kad plačiaekranis televizorius yra tiesiog pakabinamas ant sienos. Tai puiki išeitis ne tik miegamajame dėl erdvės stokos, bet ši tendencija puikiai veikia ir svetainės interjere. Panaudoja plytų ir akmenų imitaciją interjere, jūs tarsi įrėminsite televizorių, tai gausis tarsi kaip išskirtinis kvadratas, kuris papildys jūsų sienos dizainą. Dar drąsesnis būdas būtų pakabinti televizorių virš židinių ar krosnelių dekoruotų mūsų plokštėmis. Tokia idėja bus originali, o ir televizorius neužims daug vietos.

2. Jei jūs nenorite kabinti televizoriaus ant sienos, mes siūlytumėme pasirinkti baldus nedidelio aukščio ir tiesių linijų tam , kad būtų išlaikyta harmoniją. Taip pat svarbu tinkamai pasirinkti sienų apdailą, tam, kad būtų išlaikytas vientisumas ir harmonija. Dekoratyvinės plokštės fone tikrai jums pagelbės. Plytų ir akmenų siena esanti už televizoriaus suteiks kambariui daugiau jaukumo, originalumo ir išskirtinumo. Televizorius esantis šalia tokios sienos taps išskirtiniu kambario akcentu.

Plytų ir akmenų siena suteiks ne tik jaukumo jūsų svetainei, bet ir jūsų akcentams kaip televizorius suteiks ypatingą žavesį.

 

 

Dalinkitės

 

Peržiūrėkite visus mūsų plokščių pavyzdžius


Dekoratyvinės plokštės - plokšti akmenys rudai pilki
Akmens plokštės
Plačiau
Pilnavidurių plytų imitacijos plokštės.
Plytų plokštės
Plačiau

 

Peržiūrėkite ir skaitykite plačiau taip pat


Susipažinkite plačiau su plokščių techninėmis charakteristikomis

Susipažinkite plačiau su plokščių techninėmis charakteristikomis

Peržiūrėkite atliktų darbų galerija

Peržiūrėkite atliktų darbų galerija