Inex Deco kontaktai

Dėl detalesnės informacijos apie mūsų plokštes prašome susisiekite su mumis telefonu +370 624 30244 arba rašykite info@inexdeco.com.

Naujienos

Balta spalva interjere

Balta spalva interjere dominuoja miegamojo kambaryje. Sienų apdailai pasirinktos baltos plytos.


Balta spalva interjere. Plytų, akmens ir medžio baltos sienos.


Neutrali balta spalva interjere vis dažniau ir dažniau dominuoja. Balta spalva interjere tampa puikiu fonu kitoms spalvoms. Baltos sienos suteikia interjerui švaros ir erdvės įspūdį. Baltos sienos derės prie visų interjero stilių – skandinaviško, minimalistinio, modernaus, klasikinio ir kt. Bet daugelis atsisako baltų sienų dėl jų nuobodumo. Tam, kad baltos sienos nebūtų itin nuobodžios, galite rinktis baltas plytas, akmenį ar medį. Šios apdailos suteiks sienoms žaismingumo.

Balta spalva interjere dominuojanti dėka baltų sienos apdailos sprendimų.

Plytų baltos sienos
Baltos plytos sustiprins švaros įspūdį. Taip pat jos interjerui gali suteikti daugiau modernios išvaizdos. Baltų plytų sieną galite pagyvinti paveikslais, nuotraukomis ar veidrodžiais. Baltos plytos puikiai tinka miegamojo, virtuvės, svetainės, vonios ar net jaunuolio kambaryje.

Akmens baltos sienos
Akmens baltos sienos puikiai derės klasikinio stiliaus interjere. Baltas akmuo ypač derės židinių apdailai, išryškins jį ir pavers pagrindiniu interjero akcentu. Jį puikiai galite panaudoti svetainės, miegamojo, laiptinės, prieškambario ar kito kambario sienų apdailai.

Medžio baltos sienos
Baltai dažytas medis puikiai tiks skandinaviško stiliaus interjerui. Balta medį galite naudoti ne tik sienų apdailai, bet ir lubų. Lubų apdailai pasirinkę baltas medžio lenteles, sukursite didesnės erdvės įspūdį. Baltos medžio sienos puikiai tiks svetainės, valgomojo, prieškambario, priepirčio ar kito poilsio zonos apdailai.

Balta spalva interjere suteikia daugiau erdvės. Baltos sienos puikiai tinka virtuvės ar koridoriaus apdailai.

Balta spalva interjere – erdvė
Baltą spalvą interjere rinkitės ir tada, kada norite suteikti daugiau erdvės. Tai puikiai tinka mažose būstuose. Siauruose koridoriuose pasirinkę sienų apdailai baltas plytas taip pat nesuklysite, jos vizualiai praplės erdvę. Balta akmens, plytų ar medžio spalva puikiai tiks ir mažos virtuvės ar vonios kambario apdailai.

Kurias plokštės Jūs išsirinktumėte savo baltam interjerui?

Dalinkitės

 

Peržiūrėkite visus mūsų plokščių pavyzdžius


Dekoratyvinės plokštės - skaldyto akmens plytelės baltos
Akmens plokštės
Plačiau
Dekoratyvinės plokštės- baltos pilnavidurės plytos
Plytų plokštės
Plačiau
Baltos lentelės
Medžio plokštės
Plačiau
Dekoratyvinės plokštės - akmens mozaika balta
Kitų apdailų plokštės
Plačiau

 

Peržiūrėkite ir skaitykite plačiau taip pat


Susipažinkite plačiau su plokščių techninėmis charakteristikomis

Susipažinkite plačiau su plokščių techninėmis charakteristikomis

Peržiūrėkite atliktų darbų galerija

Peržiūrėkite atliktų darbų galerija