Inex Deco kontaktai

Dėl detalesnės informacijos apie mūsų plokštes prašome susisiekite su mumis telefonu +370 624 30244 arba rašykite info@inexdeco.com.

Naujienos

Apdailos plokštės sienoms

Apdailos plokštės sienoms plytų, akmens, medžio ir betono rašto.

Apdailos plokštės sienoms – greitam atsinaujinimui

Mūsų apdailos plokštės sienoms suteiks ne tik estetiškai patrauklią išvaizdą, bet ir sutaupys jūsų brangų laiką. Tai apdailos plokštės vidaus sienoms, lauko ar net lubų. Šios plokštės puikiai atkuria plytų, akmens, medžio, betono ir kitų apdailų išvaizdą. Kitaip nei nuo natūralių šių medžiagų, mūsų plokštės gali būti tvirtinamos beveik visur. Toliau šiame straipsnyje apžvelgsime kur galima panaudoti jas ir sutaupyti savo laiką ar net išlaidas.

Apdailos plokštės sienoms. Panaudota medžio imitacijos apdailos plokštės dekoruojant ofiso sienas.
Įmonės ofiso sienų apdaila
Tai išties puiki idėja norint atnaujinti greitai savo įmonės ofisą. Montavimo darbai užtruko vos pora dienų, o ofiso išvaizdą pasikeitė kardinaliai. Šios apdailos plokštės sienoms suteikė šilumos, originalumo ir prabangos. Pagalvokite kiek užtruktu kalti kiekvieną medinę lentelę atskirai. Galutinis rezultatas greitas, ofisas nebuvo uždarytas, o išvaizdą kardinaliai pasikeitė.

 

Akmens imitacijos apdailos plokštės sienoms.
Seno buto vidaus sienų apdaila
Nusipirkote seną butą ir net nežinote nuo ko pradėti. Griauti, tiesinti, dažyti, kalti ir dar visas besitęsiantis sąrašas darbų. Nuo šiol visą šį sąrašą darbų galite užmiršti. Mūsų plokštės išspręs visas šias problemas. Remontas bus atliktas vos per keletą dienų. Šios akmens plytelių imitacijos apdailos plokštės sienoms suteikė naują išvaizdą vos per porą dienų. Seno buto išvaizda pasikeitė kardinaliai, o ir kaimynai nebuvo apkrauti ilgalaikiu remonto triukšmu.

 

Akmens apdailos plokštės sienoms. Panaudota parduotuvės sienų apdailai.
Parduotuvės interjero apdaila
Norite atnaujinti savo parduotuvės interjerą, bet nežinote kaip tai atlikti greitai? Ilgalaikis parduotuvės uždarymas jūsų netenkina? Siūlome rinktis mūsų apdailos plokštės sienoms ar net luboms. Mūsų plokštės gali būti panaudotos net vitrinų, prekystalių ar kitų vietų dekoravimui. Kaip pavyzdyje parduotuvės interjere panaudotas pilkas akmuo, kuris suteikė daugiau elegancijos, prabangos ir estetikos visam interjeru. Sienos tapo patrauklios, o parduodami rūbai išryškėjo ir įgavo kitą vertę. Darbai buvo atlikti greitai ir nesukeliant daug dulkių.

 

Plytų imitacijos apdailos plokštės sienoms.
Kavinių ir restoranų sienų apdaila
Norit atnaujinti savo kavinės ar restorano interjerą? Nežinote kaip tai atlikt skoningai ir greitai? Siūlome jums greita ir efektyvų sprendimą. Mūsų apdailos plokštės sienoms suteiks ne tik skoningą, madingą ar net individualų atspalvį, bet ir montavimo darbai užtruks vos keletą dienų. Tai puiki galimybė tiems, kurie nori atnaujinti interjerą ar eksterjerą per trumpą laiką. Mūsų plokštės gali būti montuojamos beveik ant visų paviršių, jos lengvai valosi ir nereikalauja jokios priežiūros. Pavyzdyje panaudotos plytų imitacijos plokštės, jos kaviniai suteikė šiuolaikiška ir madinga atspalvį. Apdailos darbai užtruko vos keletą dienų, o kavinės interjeras pasikeitė kardinaliai.

Apdailos plokštės sienoms, tai greitas ir efektyvus sprendimas jūsų interjero ar eksterjero apdailai.

 

Dalinkitės

Panaudotos mūsų dekoratyvinės apdailos plokštės nuotraukose


Rudos lentelės
Rudos lentelės
Kodas 642
Plačiau
Dekoratyvinės plokštės - akmens plytelės ochra
Akmens plytelės ochra
Kodas 102
Plačiau
Dekoratyvinės plokštės - akmens plokštės pilkos
Akmens plokštės pilkos
Kodas 150
Plačiau
Dekoratyvinės plokštės - pilnavidurės plytos
Pilnavidurės plytos
Kodas 030
Plačiau

 

Peržiūrėkite ir skaitykite plačiau taip pat apie mūsų plokštes


Peržiūrėkite visas mūsų Inex Deco plokštes

Peržiūrėkite visas mūsų Inex Deco plokštes

Peržiūrėkite mūsų plokščių technines charakteristikas

Peržiūrėkite mūsų plokščių technines charakteristikas